دندانپزشک

مراقبت های پس از درمان های دندانپزشکی زیبایی

3/5 - (2 امتیاز)
نحوه مراقبت از دندان های خود پس از عمل های زیبایی دندان اهمیت زیادی دارد. عدم مراقبت صحیح از دندان شما را در معرض مشکلات دندانی بیشتری قرار می دهد.
نمایش ویدیو درباره مراقبت‌های پس از دندانپزشکی زیبایی

میتوانید از طریق دکمه ویدیو را دانلود کنید

۱

رزرو نوبت و یا ثبت شماره

۲

با شما تماس میگیریم

۳

ارسال عکس و مدارک

۴

زمان حضور در کلینیک را هماهنگ میکنیم

اشتراک گذاری با دوستان:

مراقبت ‌های پس از درمان زیبایی دندان

دندانپزشکی زیبایی به عمده کارهایی گفته می‌شود که در ناحیه قدامی فک بالا و پایین و با استفاده از روش‌ها و مواد زیبایی انجام می‌گیرد. مانند کامپوزیت‌، لمینت‌ها، روکش‌ها و بستن دیاستم میانی و… که البته انتخاب بین این درمان ها از اهمیت بسیاری برخوردار است از جمله دانستن قیمت کامپوزیت و یا قیمت ایمپلنت تا بتوانید به سوال اساسی ایمپلنت یا کامپوزیت دندان پاسخ دهید.

نحوه مراقبت های پس از درمان در عمل های زیبایی دندان اهمیت زیادی دارد. عدم مراقبت صحیح از دندان شما را در معرض مشکلات دندانی بیشتری قرار می دهد.

همچینین میتوان برای تغییر رنگ در درمان های زیبایی از بلیچینگ در خانه یا بلیچینگ در مطب و یا شیوه ترکیبی این دو درمان استفاده کرد که با مراجعه به مقاله بلیچینگ در خانه از مراحل انجام این درمان در منزل خود آگاه شوید.

حفظ لبخند بعد از عمل های زیبایی دندان با این نکات آسان تر خواهد بود.

   نکات مهم

  • کلیه درمان‌های زیبایی در دندانپزشکی با توجه به ماهیت و ظرافت‌شان نیاز به دقت بیشتری جهت حفظ و نگهداری دارند. لذا باید با دقت بیشتری تمیز شوند و از فشارهای زیاد بر روی آن‌ها پرهیزگردد.
  • ونیرهای کامپوزیتی با توجه به ماهیتشان امکان تغییر رنگ دارند و لذا توصیه می‌شود از کشیدن سیگار و مصرف بی‌رویه قهوه و چای اجتناب گردد.
  • از خوردن غذاهای سخت و شکننده اجتناب شود که به مرور باعث تضعیف و شکست درمان می‌شود.
  • تا حد امکان استفاده از دهان‌شویه‌های بهداشتی و حاوی کلروهگزیدین( به همراه درمان‌های زیبایی) اجتناب نمایید. مگر در مواردی که پزشک توصیه نموده است.
  • این گونه درمان‌ها باید مرتب توسط پزشک کنترل گردند و درصورت نیاز تغییرات لازم بر روی آن‌ها صورت پذیرد.
دکتر میلاد عشقی

سوالات متداول

 دندانپزشکی زیبایی به عمده کارهایی گفته می‌شود که در ناحیه قدامی فک بالا و پایین و با استفاده از روش‌ها و مواد زیبایی انجام می‌گیرد. مانند کامپوزیت‌های زیبایی، لمینت‌ها، روکش‌ها و بستن دیاستم میانی و…

بستگی به درمان دارد اما به دلیل ماهیت مشترک این درمان ها و حساسیتشان نسبت به تغییر رنگ بخصوص در درمان کامپوزیت ونیر به شما توصیه میکنیم از کشیدن سیگار و مصرف بی رویه قهوه و چای اجتناب کنید.

۳/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک دکتر میلاد عشقی

تماس با ما

۰۹۰۱۶۶۶۶۱۱۶

۰۲۱-۴۰۷۷۱۶۶۲