اوردنچر بر پایه ایمپلنت برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. قیمت این روش به عوامل متعددی بستگی دارد. هزینه اوردنچر فک بالا معمولاً بیشتر از فک پایین است.
قیمت دندان مصنوعی ثابت با پایه ایمپلنت بسته به تعداد ایمپلنت‌ها و نوع مواد متغیر است. برای تخمین دقیق، مشاوره با دندانپزشک و مقایسه خدمات مختلف ضروری است.
هزینه ایمپلنت کامل فک بالا و پایین به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت ایمپلنت فک پایین و فک بالا می‌تواند متفاوت باشد و بسته به شرایط هر فرد تغییر کند.
اوردنچر نوعی دنچر پیشرفته است که روی ایمپلنت‌های دندانی قرار می‌گیرد. این پروتز دندانی متکی بر ایمپلنت مانع تحلیل استخوان فک می‌شوند .
پلاک دندانی یک ماده چسبنده است که روی دندان های شما تشکیل می شود و می تواند به پوسیدگی دندان و بیماری لثه کمک کند. پلاک دندان حاوی باکتری است که به دنبال یک وعده غذایی یا میان وعده حاوی قند می تواند اسیدهایی را آزاد کند که به مینای دندان حمله می کند. جرمگیری شیوه‌ای برای از بین بردن این پلاک از روی دندان می‌باشد.
عصب کشی جز درمان های دندانپزشکی هست که می تواند دندان را از آسیب نجات دهد و اگر شما احساس نگرانی دارید , نگران نباشید همه اطلاعات لازم در اختیارتان قرار میگیرد.
کلینیک دکتر میلاد عشقی

تماس با ما

۰۹۰۱۶۶۶۶۱۱۶

۰۲۱-۴۰۷۷۱۶۶۲