دندانپزشک

انواع ایمپلنت سوئیسی و مزایای بهترین برند آن

امتیاز دهید
کشور سوییس یکی از کشورهای برتر در ساخت ایمپلنت های دندانی است به طوریکه برخی از برندهای آن جزء بهترین ایمپلنت‌ها از نظر کیفیت در جهان قراردارد ضمن اینکه ایمپلنت‌های سوئیسی از دوام بالایی نیز برخورد هستند.
ایمپلنت سوئیسی | ایمپلنت اشترومن
پخش ویدیو

اشتراک گذاری با دوستان:

۱

رزرو نوبت و یا ثبت شماره

۲

با شما تماس میگیریم

۳

ارسال عکس و مدارک

۴

زمان حضور در کلینیک را هماهنگ میکنیم

میتوانید از طریق دکمه ویدیو را دانلود کنید

فهرست مطالب

ایمپلنت دندانی یکی از خدمات جراحی دهان و دندان جهت کاشت دندان و جایگزینی آن میباشد و شامل بدنه ایمپلنت دندان و اباتمنت ایمپلنت دندانی است و ممکن است شامل یک پیچ ثابت کننده اباتمنت نیز باشد که در نهایت پروتز دندان یا همان روکش دندان روی اباتمنت قرار میگیرد. بدنه ایمپلنت دندان با جراحی در استخوان فک به جای ریشه دندان قرار می گیرد. اباتمنت ایمپلنت دندان معمولاً توسط پیچ فیکساتور اباتمنت به بدنه ایمپلنت متصل می شود و از طریق لثه به داخل دهان امتداد می یابد تا از دندان مصنوعی متصل شده حمایت کند همچنین از ایمپلنت برای حمایت از بریج دندان نیز استفاده می‌شود. شاید برای شما بد نباشد که به مقاله بریج یا ایمپلنت دندان نیز سر بزنید.
یکی از مهمترین اقدامات شما جهت انجام ایمپلنت انتخاب برند مناسب است زیرا میتواند تا حد زیادی بر روی موفقیت عمل و دوام دندان جایگزین شما تاثیرگذار باشد که یکی از مهترین عوامل موثر قیمت ایمپلنت دندان در انتخاب برند مناسب می‌باشد.

معرفی ۶ برند ایمپلنت سوئیسی

اشترومن در سال ۱۹۵۴ تاسیس شد، یک شرکت معروف ایمپلنتولوژی سوئیسی است. آنها طبق تحقیقات زیادی، ساخت مواد و ایمپلنت دندانپزشکی را انجام می دهند. آنها همچنین روی کیفیت بالای ایمپلنت‌هایشان سرمایه گذاری کرده‌اند که آنها را به بازیگری پیشرو در بازار تبدیل کرده است.تولیدات آنها بسیار نوآورانه، بادوام و ایمن است. آنها همچنین به متخصصان و کلینیک های دندانپزشکی محصولات ترمیمی و جراحی را نیز ارائه می دهند. به عنوان یکی از بهترین ایمپلنت‌های دندانپزشکی، بسیاری از کلینیک ها و متخصصان دندانپزشکی اشترومن را به عنوان بهترین ایمپلنت در جهان معرفی می‌کنند. در نهایت این برند با عنوان یکی از بهترین برند های ایمپلنت دندان در سطح جهان، قیمت گرانی دارد.

 شرکت SIC invent در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در بازل، سوئیس است. در سال ۲۰۱۸، شرکت ایمپلنت SIC سیستم ایمپلنت P-I Brånemark را که توسط پروفسور Per-Ingvar Brånemark توسعه یافته بود، خریداری کرد. SIC-Invent سیستم های ایمپلنت دندانی خود را در آلمان و سوئیس تولید میکند و محصولات SIC شامل ایمپلنت های دندانی، اباتمنت، پروتز و مواد پیوند استخوان است.

ایمپلنت tri یک برند سوئیسی است که در بازارهای جهانی عرضه می شود. برند tri از جمله برندهای تازه و جدید قرار می گیرد اما بهتر است بدانید نسبتا همان کیفیت و مزایای ایمپلنت های عالی جهان را دارا میباشد.

ایمپلنت ihdeh که بنام دکتر ایده نیز شناخته می شود از جمله بهترین ایمپلنت های دندانی ساخت کشور سوئیس می باشد این ایمپلنت دندان در کل نسبت به سایر برندها از معروفیت کمتری برخوردار است.

ایمپلنت بایودنتا نیز ساخت کشور سوئیس میباشد اما نسبت به سایر برند های ساخت سوئیس از تجربه کمتری برخوردار است به همین علت نیز اکثرا افراد دارای شناخت مناسبی نسبت به آن نمی باشند.

ایمپلنت spi یکی از برند های ساخت کشور سوئیس و با کیفیت بازار می باشد که در سال ۱۹۷۵ فعالیت خود را شروع کرده است. هدف ایمپلنت اس پی ای تولید مناسبترین ایمپلنت دندان برای متقاضیان می باشد. جالب است که بدانید نام اصلی این شرکت thommen medical می باشد اما  به علت کیفیت بالای یکی از ایمپلنت‌ها به اسم spi، به همین اسم نیز در ایران معروف شده است.

ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن یکی از برندهایی است که در کلینیک دندانپزشکی دکتر میلاد عشقی استفاده میشود که میتوانید در ادامه از مزایا و معایب آن بیشتر آگاه شوید تا از دلیل نمایندگی ما نسبت به این برند که بهترین ایمپلنت در دنیاست هم آگاه شوید.

شاید برای اینکه درمان خود را بشناسید برای شما مفید باشد: مقایسه ایمپلنت سوئیسی یا کره ای

مزایا و معایب ایمپلنت اشترومن

از مزایای این برند میتوان به کیفیت و طول عمر بالا، کیفیت بالای مواد اولیه و پشتوانه‌ی قوی با تحقیقات علمی وسیع اشاره کرد. اشترومن با تکیه بر تحقیقات علمی وسیع، توانسته اصول فنی ساخت ایمپلنت را در جهان تعیین کند. دستاوردهای علمی  ایمپلنت اشترومن در این سال‌ها منجر به نوآوری های زیادی در زمینه بهینه سازی مواد اولیه ایمپلنت دندان شده است.
اما شاید از معایب آن فقط بتوان گران بودن آنرا نام برد که البته با توجه به کیفیت و ساخت عالی آن شاید بتوان به عنوان یک نوع سرمایه گذاری به آن نگاه کرد.

شایر خواندن این مطلب برای شما مفید باشد : مراقبت های پس از ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت سوئیسی | قیمت ایمپلنت اشترومن

توجه: همه تعرفه‌ها با احتساب روکش زیرکونیوم (تمام سرامیک) می‌باشد.

ایمپلنت اشترومن

سوئیس

تماس بگیرید

توجه: هزینه‌ها به تومان می‌باشد.

برای مشاهده سایر قیمت‌ها و انتخاب دقیق تر لطفا به قیمت ایمپلنت دندان مراجعه کنید.

پیشنهاد ما

قبل از کاشت، باید به توصیه یک پزشک متخصص ایمپلنت دندان گوش دهید و با توجه به نیازهای شخصی یا سطح اقتصادی خود تصمیم بگیرید و ایمپلنت مناسب را انتخاب کنید.

دکتر میلاد عشقی

سوالات متداول

اصولا اکثر برندهای سوئیسی با کیفیت اند اما ایمپلنت اشترومن دارای کیفیت و شهرت بسیار بالایی است.

به طورکلی برندهای ایمپلنت سوئیسی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. ایمپلنت‌های کره‌ای نیز کیفیت بالایی دارند اما در مقایسه با ایمپلنت‌های سوئیسی از کیفیت پایین‌تری برخوردارند. البته باید این نکته را مدنظر داشت که ایمپلنت‌های کره‌ای در نسبت با ایمپلنت‌های سوئیسی دارای قیمت پایینتری میباشند.ایمپلنت اشترومن یکی از قدیمی ترین و بهترین ایمپلنت‌های موجود در جهان ‌می‌باشد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک دکتر میلاد عشقی

تماس با ما

۰۹۰۱۶۶۶۶۱۱۶

۰۲۱-۴۰۷۷۱۶۶۲