دندانپزشک

ایمپلنت کره‌ای یا سوئیسی بهتر است و ۴ تفاوت مهم

4.5/5 - (10 امتیاز)
ایمپلنت های دندان کره ای و سوئیسی شرایط متفاوتی دارند و در عین حال امکان‌های متفاوتی را نیز دارا میباشند که برای بیماران مختلف توصیه‌های مختلفی نیز وجود دارد.
مقایسه ایمپلنت کره‌ای یا سوئیسی
نمایش ویدیو درباره ایمپلنت کره‌ای یا سوئیسی

میتوانید از طریق دکمه ویدیو را دانلود کنید

۱

رزرو نوبت و یا ثبت شماره

۲

با شما تماس میگیریم

۳

ارسال عکس و مدارک

۴

زمان حضور در کلینیک را هماهنگ میکنیم

اشتراک گذاری با دوستان:

مقایسه بین ایمپلنت کره‌ای و سوئیسی یکی از بزرگترین سوالات مخاطبین برای انجام جراحی دهان و دندان و کاشت ایمپلنت می‌باشد که سعی میکنیم در ادامه این دو کشور را در ساخت ایمپلنت دندان به صورت کامل مقایسه کنیم.

ایمپلنت‌های دندانی به دلیل نیاز به فناوری خاص توسط کشورهای کمی تولید میشوند که  یکی از بهترین کشورها در این زمینه کشور سوئیس میباشد اما ایمپلنت‌های ساخت کره به علت قیمت مقرون به صرفه در کنار کیفیت بالایشان باعث شده که یکی از بیشترین سوالات مراجعین درباره‌‌ی مقایسه بین ایمپلنت‌های سوئیسی و کره‌ای باشد.

کلینیک دکتر میلاد عشقی، ایمپلنت اشترومن از کشور سوییس و ایمپلنت مگاژن و بایوتم را از کشور کره برای مراجعین خود استفاده میکند که در جدول زیر قیمت‌های آن‌ها را میبینید و در ادامه به مقایسه آن‌ها میپردازیم.

اگر ایمپلنت دندان میخواهید انجام دهید حتما سر بزنید: نحوه محاسبه قیمت ایمپلنت دندان

مقایسه قیمت ایمپلنت سوئیسی و کره‌ ای

توجه: همه تعرفه‌ها با احتساب روکش زیرکونیوم (تمام سرامیک) می‌باشد.

ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت megagen

ایمپلنت بایوتم

سوئیس

کره

کره

۲۲/۰۰۰/۰۰۰

۱۶ ۱۳ میلیون

۱۴ ۱۲ میلیون

قیمت روکش‌های ایمپلنت

برای آگاهی بیشتر نسبت به قیمت گذاری ایمپلنت، قیمت روکش‌ دندان یا همان پروتز دندان به شرح زیر میباشد. که در قیمت ایمپلنت با احتساب روکش زیرکونیوم محاسبه شده است.

روکش زیرکونیوم

روکش PFM

۳/۵۰۰/۰۰۰

۲/۰۰۰/۰۰۰

توجه: هزینه‌ها به تومان می‌باشد.

شاید خواندن این مقاله برای شما مفید باشد: ایمپلنت یا بریج (پل) دندان

۴ تفاوت مهم بین ایمپلنت‌ کره‌ای و سوئیسی

به طور کلی کیفیت ساخت ایمپلنت سوئیسی بیشتر از کره ای است. اما باید به این نکته نیز اشاره کرد که ایمپلنت‌های کره‌ای به خصوص ایمپلنت مگاژن از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است.

ایمپلنت کره‌ای در نسبت با ایمپلنت‌های سوئیسی از قیمت پایینتری برخوردارند و اگر شما به دنبال یک ایمپلنت با کیفیت اما مقرون به صرفه هستید پیشنهاد اول ما به شما ایمپلنت‌های کره‌ای می‌باشد.

یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب ایمپلنت‌ها، در دسترس بودن آن در بازار کشور می‌باشد که با توجه به رابطه ایران با کشورهای شرق آسیا، ایمپلنت‌های کره‌ای دسترسی بهتری در بازار ایران دارند.

کیفیت بالاتر ایمپلنت های سوئیسی سبب موفقیت بیشتر کاشت این ایمپلنت‌ها شده است اما باید دقت کرد که موفقیت کاشت ایمپلنت، میزان زیادی به تجربه و تخصص دکتر دندانپزشک مربوط می‌شود.

اگر ایمپلنت دندان انجام داده اید یا میخواهید انجام دهید حتما سر بزنید: مراقبت های پس از ایمپلنت

قیمت ایمپلنت

ایمپلنت دندان یک پیچ تیتانیومی است که مستقیماً در استخوان فک شما قرار می گیرد و جایگزین ریشه دندان از دست رفته شما می شود. پس از نصب، استخوان اطراف ایمپلنت شما به تدریج به آن جوش می‌خورد و ایمپلنت را محکم در جای خود نگه می‌دارد.

سپس یک روکش دندان (تاج) که با رنگ و شکل دندان‌های موجود شما مطابقت دارد، در بالای ایمپلنت قرار می‌گیرد و لبخندی طبیعی به شما می‌دهد.

شاید خواندن این مقاله برای شما مفید باشد: قیمت بریج (پل) دندان

پیشنهاد ما

ایمپلنت های دندان کره ای و سوئیسی شرایط متفاوتی دارند و در عین حال امکان‌های متفاوتی را نیز دارا میباشند که برای بیماران مختلف توصیه‌های مختلفی نیز وجود دارد. بنابراین قبل از کاشت، باید به توصیه یک پزشک متخصص ایمپلنت دندان گوش دهید و با توجه به نیازهای شخصی یا سطح اقتصادی خود تصمیم بگیرید و ایمپلنت مناسب را انتخاب کنید.

دکتر میلاد عشقی

سوالات متداول

ایمپلنت‌های سوئیسی قیمت بالاتری به نسبت ایمپلنت‌های کره‌ای دارد و این به دلیل کیفیت بالا و شهرت این ایمپلنت‌ها می‌باشد.

به طور کلی ایمپلنت‌های سوئیسی از کیفیت بالاتری برخودارند اما باید این نکته را در نظر گرفت که ایمپلنت های کره ای هم از کیفیت به نسبت خوبی برخوردارند و انتخاب و میزان موثری ایمپلنت به تجربه پزشک هم بستگی دارد.

ایمپلنت اشترومن یکی از قدیمی ترین و بهترین ایمپلنت‌های موجود در جهان ‌می‌باشد.

۴.۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک دکتر میلاد عشقی

تماس با ما

۰۹۰۱۶۶۶۶۱۱۶

۰۲۱-۴۰۷۷۱۶۶۲